Godło Polski

Aktualności

Licealiada - Powiatowe Mistrzostwa Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

Licealiada - Powiatowe Mistrzostwa Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

11 kwietnia Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego był organizatorem Turnieju Powiatowego Piłki Nożnej w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

W zawodach, które odbyły się na wronieckim Orliku, wzięło udział pięć drużyn z Pniew, Szamotuł i Wronek. Rozgrywki odbywały się systemem: każdy z każdym. Awans do rejonu wywalczył Zespół Szkół z Pniew. Drużyna z Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w składzie: Kornel Biedziak, Jakub Brożys, Hubert Dembski, Oskar Janicki, Grzegorz Chmiel, Fabian Kudliński, Jakub Perz, Hubert Perz, Hubert Przybysz, Kamil Ratajczak i Patryk Starzonek pod opieką trenera Damiana Sieczki zdobyła brązowy medal. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Licealiada - Powiatowe Mistrzostwa Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki