Godło Polski

Aktualności

Pożegnanie Absolwentów '2017

Pożegnanie Absolwentów  '201728 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły uczniom Technikum Ekonomiczno- Budowlanego i Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Kazimierz Michalak, który uhonorował absolwentkę Marikę Przybysz Stypendium Starosty Szamotulskiego.

To szczególny dzień w życiu młodych ludzi, którzy za swoją pracę i naukę otrzymali nagrody. Sukcesy uczniów w swoim przemówieniu przedstawił  dyrektor szkoły, Ryszard Firlet, który podkreślił, że na wyróżnienia zasłużyły osoby kierujące się maksymą Seneki: „Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”, będącą myślą przewodnią apelu. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały uczennice klasy IV Technikum: Marika Przybysz, Monika Kawka, Anna Kaszkowiak i Sandra Leśniewska. Podziękowano również rodzicom, którzy wspierali szkołę w pracy. W części  artystycznej,  przygotowanej  przez uczniów klas I, II i III wraz z opiekunkami: panią Agnieszką Sobkowiak i panią Sylwią Popielską, absolwenci obejrzeli prezentację ukazującą ich „karierę szkolną” oraz otrzymali tytuły w kilku kategoriach. Obecni na uroczystości usłyszeli również piosenki Maryli Rodowicz i „Dżemu” w wykonaniu Malwiny Goślińskiej i Joanny Walicht. Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem absolwentów z wychowawcami.

Fotoreportaż z pożegnania - Facebook

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki