Godło Polski

Aktualności

Po raz kolejny pierwsze miejsce:)

Gra miejska 2017

8 maja 2017 roku reprezentacja Zespołu Szkół Nr2 im. Stanisława Konarskiego w składzie: Dagna Skrzypczak, Angelika Wilińska oraz Jakub Kaczmarek z klasy I T zdobyła I miejsce w Terenowej Grze Edukacyjnej

"Historia, która uczy - II wojna światowa” organizowanej przez Wroniecki Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Wronieckiej. Nasza drużyna okazała się najlepszą w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Pokonała w zaciętej walce na na wiedzę dwie drużyny wystawione przez Szkołę na Leśnej.
Uczniowie klasy pierwszej musieli wykazać się wiedzą na temat II wojny światowej. Doskonale poradzili sobie z pytaniami dotyczącymi losów mieszkańców Wronek w czasach okupacji. Zwycięstwa pogratulował burmistrz Mirosław Wieczór, który wręczył dyplomy i nagrody.

Gra miejska 2017 Gra miejska 2017 Gra miejska 2017

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki