Po raz kolejny pierwsze miejsce:)

Gra miejska 2017

8 maja 2017 roku reprezentacja Zespołu Szkół Nr2 im. Stanisława Konarskiego w składzie: Dagna Skrzypczak, Angelika Wilińska oraz Jakub Kaczmarek z klasy I T zdobyła I miejsce w Terenowej Grze Edukacyjnej

"Historia, która uczy - II wojna światowa” organizowanej przez Wroniecki Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Wronieckiej. Nasza drużyna okazała się najlepszą w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Pokonała w zaciętej walce na na wiedzę dwie drużyny wystawione przez Szkołę na Leśnej.
Uczniowie klasy pierwszej musieli wykazać się wiedzą na temat II wojny światowej. Doskonale poradzili sobie z pytaniami dotyczącymi losów mieszkańców Wronek w czasach okupacji. Zwycięstwa pogratulował burmistrz Mirosław Wieczór, który wręczył dyplomy i nagrody.

Gra miejska 2017 Gra miejska 2017 Gra miejska 2017