Godło Polski

Aktualności

Wizyty w Miejscach Pamięci

W powiatowym projekcie „Wizyty w Miejscach Pamięci” pod patronatem starosty szamotulskiego udział biorą uczniowie pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych oraz trzecich gimnazjum. 

W ramach tego przedsięwzięcia młodzież wyjeżdża do dawnego obozu karno – śledczego w Żabikowie oraz do pierwszego na ziemiach polskich hitlerowskiego obozu zagłady w Chełmnie. W ubiegłym roku młodzież z Zespołu Szkół nr. 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach odwiedziła Chełmno. W dniach 6 i 7 czerwca 2017 r. odbyły się dwie wizyty w muzeum obozu w Żabikowie, w których uczestniczyli uczniowie technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniowie obejrzeli film pt. „Zniewolony Poznań” oraz wysłuchali prelekcji na temat życia codziennego w obozie karno – śledczym.

Zabikowo 2017 Zabikowo 2017 Zabikowo 2017 Zabikowo 2017

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki