Godło Polski

Aktualności

I zabrzmiał pierwszy dzwonek!

Inauguracja roku szkolnego 2017/20184 września o godzinie 10.30 społeczność Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego uroczyście powitała nowy rok szkolny 2017/2018. Inaugurację rozpoczął występ Dominiki Obary, która pięknym wierszem Józefy Radzymińskiej „Jest jeden czas miłości”, wyraziła wdzięczność tym, którzy78 lat temu walczyli o naszą wolność.

Prowadzące Karina Łowińska i Wiktoria Błajet, powitały Członka Zarządu Powiatu- Kazimierza Michalaka, Radnego Miasta Wronki – Bartosza Roszaka oraz Grono Pedagogiczne. W szczególny sposób powitały uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Następnie  Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przedstawiła zebranym nowego Dyrektora – Pana Sławomira Barszczewskiego. W swoim przemówieniu dyrektor omówił plany do zrealizowania w nowym roku szkolnym oraz życzył uczniom i nauczycielom wytrwałości i sukcesów. 

Starosta Powiatu Szamotulskiego co roku nagradza wybitnych uczniów stypendiami. Również i w tym roku nasi uczniowie otrzymali z rąk pana Kazimierza Michalaka- Członka Zarządu Powiatu stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia.

Słowa uznania dla naszej młodzieży wyraził również Bartosz Roszak- Radny Miasta Wronki, który dziękował za pomoc i zaangażowanie przy organizacji II Wronieckiej Dychy. Wszyscy uczniowie zostali uhonorowani dyplomami .
Nadchodzący rok szkolny obfituje w same nowości! U boku nowego Dyrektora zasiadać będzie nowy Wicedyrektor! Tę zaszczytną funkcję sprawować będzie pani Joanna Kubiak.
Po oficjalnej części inauguracji nowego roku szkolnego, pani wicedyrektor przedstawiła klasom wychowawców oraz omówiła sprawy związane z organizacją roku. Po wystąpieniu pani dyrektor, klasy udały się na spotkanie z wychowawcami do sal lekcyjnych.

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
  Inauguracja roku szkolnego 2017/2018    
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki