Drodzy Rodzice! Informacje nt. ubezpieczenia

Wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców naszej szkoły dokonała analizy ofert ubezpieczenia od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW złożonych przez różne firmy ubezpieczeniowe.

Informujemy, że najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A., reprezentowane przez p. Tomasza Kołowrotkiewicza z firmy Bezpieczny.pl sp. z o.o.

Poniżej zamieszczamy następujące linki - (dokumenty do pobrania także w zakladce POBIERZ)
Ogólne Warunki Ubezpieczenia AXA 2017
Tabela Trwałych Uszczerbków 2017
Zgłoszenie zdarzenia – Wniosek
Polisa nr: 92103734 - wariant I

W roku szkolnym 2019/2020 opiekunem uczniów z tytułu obsługi ubezpieczenia jest p. Tomasz Kołowrotkiewicz z Poznania.
Wszystkie pytania dotyczące ubezpieczenia i zgłaszania wypadków należy kierować do niego.
Kontakt:
kom. 533 670 281