Pielgrzymka integracyjna do Lubasza

Lubasz 2017

7 września 2017 r.  odbyła się pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu połączona z wyjazdem integracyjnym pierwszych klas Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy około 10.45 wyjazdem sprzed szkoły.

Po dotarciu na miejsce uczestniczyliśmy we Mszy Świętej sprawowanej między innymi w intencji naszej szkoły, jej pracowników i uczniów. Po uroczystości zostaliśmy poczęstowani drożdżówką, a następnie udaliśmy się do ośrodka wypoczynkowego przy jeziorze, gdzie przygotowane zostało ognisko i kiełbaski. Atmosfera była bardzo wesoła i przyjazna, mimo przenikliwego i chłodnego wiatru. Myślę, że ten wyjazd wszystkim zapadnie w pamięć i przyczyni się do  dobrej integracji uczniów, a Matka Boża wyprosi nam łaski u Boga potrzebne na każdy dzień.

Lubasz 2017 Lubasz 2017 Lubasz 2017