Godło Polski

Aktualności

Pielgrzymka integracyjna do Lubasza

Lubasz 2017

7 września 2017 r.  odbyła się pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu połączona z wyjazdem integracyjnym pierwszych klas Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy około 10.45 wyjazdem sprzed szkoły.

Po dotarciu na miejsce uczestniczyliśmy we Mszy Świętej sprawowanej między innymi w intencji naszej szkoły, jej pracowników i uczniów. Po uroczystości zostaliśmy poczęstowani drożdżówką, a następnie udaliśmy się do ośrodka wypoczynkowego przy jeziorze, gdzie przygotowane zostało ognisko i kiełbaski. Atmosfera była bardzo wesoła i przyjazna, mimo przenikliwego i chłodnego wiatru. Myślę, że ten wyjazd wszystkim zapadnie w pamięć i przyczyni się do  dobrej integracji uczniów, a Matka Boża wyprosi nam łaski u Boga potrzebne na każdy dzień.

Lubasz 2017 Lubasz 2017 Lubasz 2017  

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki