Ogniska czar

Karolewo 2017 1

5 października 2017 r. grupa uczniów działających w EUROKOLE wzięła udział w zajęciach integracyjnych i warsztatach profilaktycznych pod hasłem „Bilżej siebie – dalej od narkotyków”, zorganizowanych na terenie gospodarstwa agroturystycznego Western Relax w Karolewie.

Celem wyjazdu było wskazanie uczniom alternatywnych form spędzania wolnego czasu i zapobieganie zagrożeniom wynikającym z zażywania środków psychoaktywnych. Młodzież miała okazję aktywnie i miło spędzić czas na świeżym powietrzu .
Integrowano się podczas robienia plakatów profilaktycznych oraz pieczenia kiełbasek przy ognisku. Główną atrakcją wyjazdu były jednak przejażdżki bryczkami po okolicznych lasach. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunkami Agnieszką Sobkowiak i Joanną Kurek chętnie skorzystali z takiej formy aktywnego wypoczynku.
Uczestnicy składają podziękowania Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za sfinansowanie przedsięwzięcia oraz panu Markowi Doboszowi za gościnę.

Karolewo 2017 Karolewo 2017