Godło Polski

Aktualności

Podnieś swoje kwalifikacje - zapraszamy 24.10.2017

Logo_kursu

Jeżeli Chciałabyś lub Chciałbyś podnieść swoje kompetencje zawodowe, zdobyć kwalifikacje, które zwiększą twoje szanse na zatrudnienie i wyższe zarobki to zapraszamy do nas. 

Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego wraz z firmą Primus Krzysztof Krysztofiak z siedzibą w Szamotułach jest współorganizatorem kursu dla operatorów wózków podnośnikowych, unoszących, naładownych, ciągnikowych i specjalnych. 

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 24 października 2017 roku w Sali Kolumnowej.

Wozek

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki