Godło Polski

Aktualności

Cukierki z wróżbą

Andrzejki 201730 listopada – ta data kojarzy się wszystkim z „Andrzejkami”. W związku z tym Samorząd Uczniowski zamiast tradycyjnego lania wosku przygotował cukierki z wróżbą, którymi częstował wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Ta miła niespodzianka wprowadziła w szkole radosną atmosferę, gdyż po odczytaniu wróżby na wszystkich twarzach pojawiał się uśmiech. 

Życzymy Wam by wróżby się spełniły. Dziękujemy Radzie Rodziców za finansowe wsparcie naszych działań

Andrzejki 2017 Andrzejki 2017

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki