Olimpiady i konkursy w ZS Nr 2 w listopadzie i grudniu

Olimpiady i konkursy

Jak co roku nasi uczniowie licznie biorą udział w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Niejednokrotnie wykraczamy poza podstawę programową i dużo wymagamy. Szczególną uwagę przywiązujemy do zadań praktycznych i projektów, rozwijających logiczne i twórcze myślenie. Nasi uczniowie do olimpiady przygotowują się cały rok na zajęciach lekcyjnych.

Ci, którzy awansowali do drugiego etapu, uczęszczali na dodatkowe zajęcia i pracowali także w domu.

Udział braliśmy w następujących konkursach:

• Olimpiadzie Przedsiębiorczości,
  • Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskiej,
  • Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej,
  • Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej
  • Olimpiadzie ZUS
  • III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Uczniowie awansowali do etapu wojewódzkiego w następujących konkursach

• Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich,
  • Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej
  • Olimpiadzie ZUS
  • III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Fenomenem tegorocznych olimpijczyków jest olimpiada logistyczna, przeznaczona dla technika logistyka i technika spedytora. Uczennice technikum ekonomicznego świetnie poradziły sobie z zadaniami olimpiady.

Na etapie wojewódzkim reprezentować nasza szkołę będą:

• Olimpiada ZUS - Dominika Obara kl. II, Mateusz Skobel kl. I i Oleksii Steblii. kl.II.
  • Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskiej – Patrycja Walorczyk kl. III, Aleksandra Sobek kl. IV, Patrycja Grzelak kl. IV i Paulina Szymańska kl. IV.
  • Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – Aleksandra Sobek, Patrycja Grzelak, Paula Krzyżaniak, Klaudia Sobieska i Paulina Szymańska kl. IV.
  • III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej – Kornel Biedziak z IV i Jakub Laurentowski z III

Z niecierpliwością czekamy na wyniki pozostałych konkursów.

Olimpiady i konkursy Olimpiady i konkursy Olimpiady i konkursy Olimpiady i konkursy