Godło Polski

Aktualności

Caritas

Caritas

5 grudnia 2017 r. nasi uczniowie wraz z opiekunem udali się do Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi, aby towarzyszyć terapeutom w zajęciach z podopiecznymi. W czasie wizyty członkowie Szkolnego Koła Caritas czytali bajki i opowieści, które z uwagą wysłuchiwały podopieczne.

Po lekturze był także czas na ciekawe rozmowy. Dyrekcji DPS - u w Nowej Wsi serdecznie dziękujemy za ich gościnę i miłe przyjęcie. Mamy nadzieję, że wkrótce również spotkamy się na kolejnych zajęciach.

Caritas  

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki