Godło Polski

Aktualności

Uprawnienia do obsługi wózków

Kurs-wózki

Trzynaścioro uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach przystąpiło do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego uzyskując pełne uprawnienia do obsługi wszystkich typów wózków jezdnych oraz bezpiecznej wymiany butli gazowych. Całość kursu sfinansowana została ze środków Unijnych, których beneficjentem jest firma „Primus” BHP-Kursy i szkolenia w ramach programu „Pierwsza praca”. 

Podnoszenie kwalifikacji uczniów i dbałość o wysokie kompetencje zawodowców od zawsze było, jest i będzie jednym z priorytetów Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach, dlatego gratulując dyplomu, Dyrektor - Pan Sławomir Barszczewski zapewnił, iż nie jest to ostatnia forma pozaszkolnej edukacji, dla młodzieży. Zapraszamy do śledzenia strony internetowej szkoły oraz szkolnego Facebooka i udziału w kolejnych kursach.

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki