Godło Polski

Aktualności

Warsztaty dla Rodziców

kampaniaDyrekcja oraz nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego mając na uwadze  zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów zorganizowali Warsztaty dla Rodziców  w ramach  ogólnopolskiej kampanii pt. „Przyjmuje leki czy bierze? Leki bez recepty – do leczenia, nie do brania”, realizowanej pod patronatem  Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Celem kampanii jest zwiększenie wiedzy rodziców na temat

ryzyka używania leków dostępnych bez recepty przez dzieci i młodzież w celach pozamedycznych oraz przeciwdziałanie jego negatywnym skutkom. Podczas spotkań rodzice zdobyli wiedzę na temat prawidłowości psychologicznych i społecznych związanych z dojrzewaniem. Pomoże im ona rozpoznawać symptomy używanych substancji psychoaktywnych przez dzieci. Kampania prowadzona jest pod patronatem honorowym Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Hanna Siuda - Pedagog szkolny

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki