Godło Polski

Aktualności

Świąteczna wieczornica w DPS

wieczornica222 grudnia 2017 roku nasza młodzież ze Szkolnego Koła Caritas uczestniczyła w świątecznej wieczornicy w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi. W czasie tego pięknego wydarzenia podopieczni przedstawili część artystyczną, po której nastąpiło wręczanie upominków od św. Mikołaja oraz wspólne śpiewanie kolęd.

Młodzież naszej szkoły wraz z nauczycielami przygotowała paczki, które zostały przekazane podopiecznym. Wszystkim dobrodziejom, którzy zaangażowali się w zbiórkę, serdecznie dziękujemy.  Przekazujemy również  wyrazy wdzięczności w imieniu wszystkich obdarowanych. Jest to kolejny dowód, że święta Bożego Narodzenia otwierają nas wzajemnie na siebie i pomnażają miłość w sercach ludzkich.

wieczornica1  

 

   

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki