Godło Polski

Aktualności

Karnawał w DPS

Karnawał w DPS

Na dzień 24.01.2018 roku zostaliśmy, jako Szkolne Koło Caritas, zaproszeni do udziału w zabawie karnawałowej w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi. Do wspólnych tańców zaproszono również podopiecznych okolicznych Domów Pomocy Społecznej między innymi z Chojna.

Zabawa była głośna i bardzo radosna. Szkolne Koło Caritas także miało w tym swój udział gdyż uczniowie naszej szkoły przygotowali konkurs taneczny i nagrody, którymi były maski karnawałowe. Wspaniałe było to jak drobne rzeczy dają ludziom tyle radości. Wszystkim organizatorom i uczestnikom za ten czas dziękujemy.

Karnawał w DPS Karnawał w DPS

 

       
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki