Godło Polski

Aktualności

Studniówkowy bal 2018

Studniówka 2018W piątkowy wieczór, 26 stycznia 2018 r. maturzyści Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach bawili się na balu studniówkowym w Hotelu Olympic. Studniówkę przygotowali tegoroczni maturzyści, 

uczniowie IV klasy technikum ekonomicznego, odnawialnych źródeł energii oraz słuchacze III klasy liceum ogólnokształcącego wraz z wychowawczyniami: Agnieszką Sobkowiak i Urszulą Anioł. Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się polonezem, który poprowadził dyrektor szkoły, pan Sławomir Barszczewski wraz z maturzystką Marceliną Mrowińską. Po uroczystym tańcu nastąpiło powitanie wszystkich zaproszonych gości . Maturzyści podziękowali dyrekcji i nauczycielom za trud, poświęcenie i mobilizację do nauki. Piękne bukiety kwiatów trafiły zarówno do dyrektora, jak i do wychowawczyń. Słowa wdzięczności oraz kwiaty w podziękowaniu za czteroletnią , owocną pracę przekazano przewodniczącemu Rady Rodziców, panu Piotrowi Sobkowi. Maturzyści wysłuchali również uroczystej przemowy, która uświadomiła im, że znaleźli się w gronie dorosłych i ich dalsze wybory zależą przede wszystkim od nich. Dyrektor szkoły oraz przewodniczący Rady Rodziców życzyli maturzystom powodzenia na egzaminie dojrzałości i dobrej zabawy na studniówce.

Następnie dyrektor w towarzystwie wychowawczyń wręczył abiturientom koniczynki na szczęście. Dla podniesienia wagi uroczystości wzniesiono toast szampanem (bezalkoholowym).
Bardzo miłym momentem były podziękowania składane Gronu Pedagogicznemu. Maturzyści przedstawili prezentację, w której nauczycieli scharakteryzowano tytułami tj. „ mistrz ciętej riposty”, „ojciec dyrektor”, „strażnik dyscypliny”, „przyjaciel uczniów”, „pomocna dłoń”, „anielska dusza”, czy „ najbardziej zabiegana nauczycielka”. Następnie klasa IV zaprezentowała film, który ukazał ich poszukiwania partnera na studniówkę. Uczniowie odegrali w nim zabawne role uczestników szkolnego castingu .
Na studniówce nie zabrakło tradycyjnego tortu od Rady Rodziców, dobrej zabawy oraz tańców na parkiecie do późnej nocy. Taki bal zdarza się tylko raz w życiu! Wszyscy uczestnicy bawili się wspólnie przy muzyce prezentowanej przez zespół Sekwens.
Serdeczne podziękowania maturzyści kierują do Szkolnej Rady Rodziców za wsparcie materialne i ufundowanie pysznego tortu.

Studniówka 2018 Studniówka 2018 Studniówka 2018 Studniówka 2018

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki