Wiarygodna Szkoła

Certyfikat "Wiarygodna Szkoła"

Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach otrzymał Ogólnopolskie Wyróżnienie – „Wiarygodna Szkoła”.
Program ten ma na celu wyróżnienie najlepszych placówek z całej Polski. Szkoła, która otrzymała certyfikat, reprezentuje wysoki poziom nauczania, osiąga bardzo dobre wyniki egzaminów zewnętrznych, zapewnia właściwy poziom kształcenia zawodowego oraz odpowiednie bezpieczeństwo swoich uczniów.

Przyznany Certyfikat jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły. Jest również wskazówką dla rodziców i uczniów, którzy są w trakcie podejmowania decyzji dotyczącej wyboru szkoły oraz podkreśla prestiż naszej placówki.