Sportowe wyzwania

Energy Super Park

Luty w naszej szkole minął pod hasłem sportu.
Nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Popielska i Damian Sieczka zorganizowali 6 lutego wycieczkę do Tarnowa Podgórnego, aby młodzież z naszej szkoły mogła doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie.

W tym samym dniu Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Dominiką Rudy ćwiczył swe umiejętności kręglarskie pod okiem wielokrotnej mistrzyni w tej dyscyplinie sportu, Julii Paszyk.
9 lutego nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Walentynkowy Turniej Par Mieszanych. Dyscypliną, w której pary rywalizowały były kręgle. Zwyciężyła para z klasy I Technikum Julka Zajas i Mateusz Skobel.
W godzinach popołudniowych natomiast klasa I T wraz z opiekunami Agnieszką Rek – Duszyńską i Anitą Hoffmann postanowiła spróbować swych sił na trampolinach w Energy Super Parku w Poznaniu.

Kregielnia SU Lodowisko Misiołek Walentynki