Godło Polski

Aktualności

Profilaktyka- najlepszy prezent na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet 2018

W trosce o zdrowie naszych uczennic z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przygotowano spotkanie przeprowadzone przez asystenta ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Urszulę Gołąb, pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szamotułach.


Tematem było szeroko rozumiane zdrowie kobiety oraz uświadomienie zagrożeń związanych z rakiem piersi i szyjki macicy. Dziewczęta dowiedziały się, jak dbać o siebie, aby być nie tylko piękną, ale przede wszystkim zdrową. Na zakończenie każda z uczennic otrzymała ulotki informacyjne dot. profilaktyki zdrowotnej.

Hanna Siuda - pedagog szkolny

Dzień Kobiet 2018 Dzień Kobiet 2018

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki