W hołdzie Obrońcom Ojczyzny

III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”.

Uczniowie technikum ekonomiczno – budowlanego Angelika Wilińska, Dominika Obara, Patryk Plich z klasy II TA zostali laureatami konkursu literackiego – „ Łukasz Ciepliński – niezłomny bohater niepodległości”, ogłoszonego przez Szkołę Podstawową w Kwilczu oraz Centrum Kultury i Edukacji w Kwilczu.

Angelika Wilińska zajęła I miejsce, Patryk Plich – II miejsce, Dominika Obara – III miejsce.
Organizowany konkurs miał na celu upamiętnienie postaci Łukasza Cieplińskiego, upowszechnienie więdzy historycznej istotnej dla tożsamości narodowej i regionalnej oraz kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenie literackiej!

Opiekun Agnieszka Naumowicz

III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”. III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”. III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”. III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”.