Godło Polski

Aktualności

W hołdzie Obrońcom Ojczyzny

III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”.

Uczniowie technikum ekonomiczno – budowlanego Angelika Wilińska, Dominika Obara, Patryk Plich z klasy II TA zostali laureatami konkursu literackiego – „ Łukasz Ciepliński – niezłomny bohater niepodległości”, ogłoszonego przez Szkołę Podstawową w Kwilczu oraz Centrum Kultury i Edukacji w Kwilczu.

Angelika Wilińska zajęła I miejsce, Patryk Plich – II miejsce, Dominika Obara – III miejsce.
Organizowany konkurs miał na celu upamiętnienie postaci Łukasza Cieplińskiego, upowszechnienie więdzy historycznej istotnej dla tożsamości narodowej i regionalnej oraz kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenie literackiej!


Opiekun Agnieszka Naumowicz

III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”. III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”. III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”. III Rejonowy Konkurs „W hołdzie Obrońcom Ojczyzny”.

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki