Godło Polski

Aktualności

Z wizytą w Sejmie

W Sejmie 13 marca uczniowie klas Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia ZS Nr 2 im. Stanisława Konarskiego stopnia, razem z przedstawicielami wszystkich wronieckich szkół, wyjechali do Warszawy. Była to nagroda dla osób, które uzyskały najlepsze wyniki w nauce lub należą do Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy. 

Do stolicy udali się dzięki inicjatywie Gońca Ziemi Wronieckiej, na specjalne zaproszenie posła RP Pana Rafała  Grupińskiego. Podczas wycieczki uczniowie mieli możliwość zwiedzenia sejmu i senatu oraz przekonania się, jak wygląda praca w tych miejscach. Następnie uczestnicy wyjazdu udali się  pod Grób Nieznanego Żołnierza, gdzie złożyli kwiaty i znicze, by uczcić w ten sposób pamięć tych, którzy 100 lat temu walczyli o odzyskanie niepodległości Polski. Spacer Traktem Królewskim zakończył wizytę w Warszawie.

W Sejmie W Sejmie W Sejmie W Sejmie
       

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki