Z wizytą w Sejmie

W Sejmie 13 marca uczniowie klas Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia ZS Nr 2 im. Stanisława Konarskiego stopnia, razem z przedstawicielami wszystkich wronieckich szkół, wyjechali do Warszawy. Była to nagroda dla osób, które uzyskały najlepsze wyniki w nauce lub należą do Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy.

Do stolicy udali się dzięki inicjatywie Gońca Ziemi Wronieckiej, na specjalne zaproszenie posła RP Pana Rafała  Grupińskiego. Podczas wycieczki uczniowie mieli możliwość zwiedzenia sejmu i senatu oraz przekonania się, jak wygląda praca w tych miejscach. Następnie uczestnicy wyjazdu udali się  pod Grób Nieznanego Żołnierza, gdzie złożyli kwiaty i znicze, by uczcić w ten sposób pamięć tych, którzy 100 lat temu walczyli o odzyskanie niepodległości Polski. Spacer Traktem Królewskim zakończył wizytę w Warszawie.

W Sejmie W Sejmie W Sejmie W Sejmie