Dzień Języków Obcych

21 marca czyli pierwszy dzień wiosny potocznie zwany „dniem wagarowicza”, w naszej szkole zmieniliśmy w Dzień Języków Obcych. Klasy przygotowały prezentacje oraz stoiska przedstawiające wylosowane wcześniej państwo, Wielką Brytanię, Szwajcarię, Austrię, Stany Zjednoczone, Australię i Niemcy.

Było barwnie, wesoło i bardzo interesująco. Reprezentanci klas rywalizowali w quizie, w konkursie na najlepszy strój przedstawiający postać z danego kraju, oceniano pomysłowość wykonania stoiska oraz bezbłędne powtórzenie tzw. „łamańców językowych”. Zwycięska klasa otrzymała bon na pizzę ufundowany przez Radę Rodziców oraz Pizzerię Americanę.

Fotoreportaż - na Facebooku