Godło Polski

Aktualności

Spotkanie Eurokoła

Eurokoło 2019

Na swoim pierwszym spotkaniu EUROKOŁO wybrało kraj przewodni na obecny rok szkolny. Tym razem będzie to podróż do naszych południowych sąsiadów, czyli Czech. W środę odbyła się inauguracja roku dla klas pierwszych, na którą przybyła rekordowa liczba ponad 30 uczniów! Na powitanie młodszych kolegów przygotowano konkurs o państwach Unii Europejskiej.

Oliwia, Roksana, Kasia i Wiktoria zadawały pytania dotyczące atrakcji turystycznych, ciekawostek, sportu oraz słynnych postaci. Okazało się, że nowi członkowie EUROKOŁA posiadają dużą wiedzę o Europie. Gratulujemy!

Eurokoło 2019 Eurokoło 2019 Eurokoło 2019 Eurokoło 2019

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki