Dla Gimnazjalistów

Otwarte Drzwi 2018

W sobotę 14 kwietnia Zespół Szkół im. Stanisława Konarskiego otworzył drzwi dla gimnazjalistów i ich rodziców. Wielu młodych ludzi zastanawia się jaką szkołę wybrać po gimnazjum, jaki zawód? Dlatego już od wczesnych godzin rannych przybywali do nas gimnazjaliści z okolicznych szkół, aby poszukać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Zwiedzający mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną, zwiedzić sale dydaktyczne, obiekty sportowe, uzyskać wiedzę o zajęciach dodatkowych, wymianie zagranicznej, projektach, które prowadzi szkoła, zdobyć informację o zasadach dotyczących rekrutacji.
Uczniowie i nauczyciele przygotowali stanowiska prezentujące technikum ekonomiczne, technikum handlowe, technikum budowlane, technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technikum obsługi turystycznej, który jest nowym kierunkiem w naszej szkole. Wszystkie kierunki prezentowały się niezwykle atrakcyjnie i wzbudzały ogromne zainteresowanie zwiedzających.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko przygotowane przez Cech Rzemiosł Różnych. Informacji o zawodach w szkole branżowej udzielała p. Joanna Kurek oraz p. Grażyna Kęsa.
Jesteśmy przekonani, że wszyscy gimnazjaliści zyskali rozległą wiedzę o tym, jacy jesteśmy i jak funkcjonuje nasza szkoła.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie serdecznie dziękują za tak liczne przybycie i zainteresowanie ofertą szkoły.

Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018
Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018