Godło Polski

Aktualności

Dla Gimnazjalistów

Otwarte Drzwi 2018

W sobotę 14 kwietnia Zespół Szkół im. Stanisława Konarskiego otworzył drzwi dla gimnazjalistów i ich rodziców. Wielu młodych ludzi zastanawia się jaką szkołę wybrać po gimnazjum, jaki zawód? Dlatego już od wczesnych godzin rannych przybywali do nas gimnazjaliści z okolicznych szkół, aby poszukać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Zwiedzający mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną, zwiedzić sale dydaktyczne, obiekty sportowe, uzyskać wiedzę o zajęciach dodatkowych, wymianie zagranicznej, projektach, które prowadzi szkoła, zdobyć informację o zasadach dotyczących rekrutacji.
Uczniowie i nauczyciele przygotowali stanowiska prezentujące technikum ekonomiczne, technikum handlowe, technikum budowlane, technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technikum obsługi turystycznej, który jest nowym kierunkiem w naszej szkole. Wszystkie kierunki prezentowały się niezwykle atrakcyjnie i wzbudzały ogromne zainteresowanie zwiedzających.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko przygotowane przez Cech Rzemiosł Różnych. Informacji o zawodach w szkole branżowej udzielała p. Joanna Kurek oraz p. Grażyna Kęsa.
Jesteśmy przekonani, że wszyscy gimnazjaliści zyskali rozległą wiedzę o tym, jacy jesteśmy i jak funkcjonuje nasza szkoła.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie serdecznie dziękują za tak liczne przybycie i zainteresowanie ofertą szkoły.

Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018
Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018
Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018 Otwarte Drzwi 2018  

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki