Godło Polski

Aktualności

Targi firm symulacyjnych

Targi firm symulacyjnych

W dniach 18-19 kwietnia 2018 r. uczniowie Daria Kaszkowiak, Patrycja Walorczyk, Dominika Obara i Mateusz Skobel wraz z opiekunem Anną Lubik oraz dyrektorem Sławomirem Barszczewskim brali udział w Radzie Programowej CENSYM oraz Ogólnopolskich Targach Firm Symulacyjnych w Gdyni.

Firma symulacyjna to przedsiębiorstwo zakładane przez uczniów z pomocą osoby wspierającej w celu podejmowania czynności handlowych, co daje możliwości nabycia umiejętności prowadzenia biznesu, a także uzupełnienia wiadomości teoretycznych o praktykę. Firma Symulacyjna „WRONEX” w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach działa od 2010 r. i jest zrzeszona w centrali firm symulacyjnych PCFS CENSYM w Zielonej Górze działa jako jedna z siedemnastu firm w Polsce.

Targi firm symulacyjnych Targi firm symulacyjnych Targi firm symulacyjnych Targi firm symulacyjnych Targi firm symulacyjnych

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki