Targi firm symulacyjnych

W dniach 18-19 kwietnia 2018 r. uczniowie Daria Kaszkowiak, Patrycja Walorczyk, Dominika Obara i Mateusz Skobel wraz z opiekunem Anną Lubik oraz dyrektorem Sławomirem Barszczewskim brali udział w Radzie Programowej CENSYM oraz Ogólnopolskich Targach Firm Symulacyjnych w Gdyni.

Firma symulacyjna to przedsiębiorstwo zakładane przez uczniów z pomocą osoby wspierającej w celu podejmowania czynności handlowych, co daje możliwości nabycia umiejętności prowadzenia biznesu, a także uzupełnienia wiadomości teoretycznych o praktykę. Firma Symulacyjna „WRONEX” w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach działa od 2010 r. i jest zrzeszona w centrali firm symulacyjnych PCFS CENSYM w Zielonej Górze działa jako jedna z siedemnastu firm w Polsce.

Targi firm symulacyjnych Targi firm symulacyjnych Targi firm symulacyjnych Targi firm symulacyjnych Targi firm symulacyjnych