Godło Polski

Aktualności

Pożegnanie Maturzystów

Pożegnanie Maturzystów 2018

27 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. S. Konarskiego odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Technikum Ekonomicznego, Technikum Odnawialnych Źródeł Energii oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Uroczystość zaszczycił swą obecnością członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Kazimierz Michalak, który uhonorował uczennicę Agnieszkę Czepczyńską stypendium dla najlepszego absolwenta szkoły. Dyrektor szkoły Sławomir Barszczewski przyznał tytuł „Przyjaciela szkoły” najbardziej zaangażowanym rodzicom absolwentów. Otrzymali je: pełniący czteroletnią funkcję Przewodniczącego Rady Rodziców, Piotr Sobek oraz wiceprzewodniczący, Wojciech Brust. Podziękowania oraz dyplomy otrzymali także: Iwona Brożys, Anna Witek-Biedziak, Edyta Przybysz oraz Pan Artur Wallicht.

W imieniu Rady Rodziców, wiceprzewodniczący Wojciech Brust wraz z wychowawczyniami: Agnieszką Sobkowiak oraz Urszulą Anioł wręczył nagrody uczniom, którzy wyróżniali się wzorowym zachowaniem, bardzo dobrymi wynikami w nauce, sukcesami w sporcie, działalnością w Samorządzie Uczniowskim i Eurokole. Szczególną chwilą było wręczenie świadectw z wyróżnieniem uczennicom: Agnieszce Czepczyńskiej, Paulinie Szymańskiej i Patrycji Grzelak. Absolwentki, które otrzymały świadectwa z biało-czerwonym paskiem, zostały wpisane do Złotej Księgi.
Na zakończenie , w imieniu absolwentów, głos zabrali: Paula Krzyżaniak i Dawid Majchrzak, którzy podziękowali Dyrekcji i nauczycielom za trud wychowania, ogromną cierpliwość oraz przyjazną atmosferę w szkole.
Uroczystość uświetniły piosenki i wiersze w wykonaniu młodszych kolegów. Miłą niespodzianką była też prezentacja zdjęć, która przypomniała absolwentom ich wspólne lata w szkole.

Pożegnanie Maturzystów 2018 Pożegnanie Maturzystów 2018 Pożegnanie Maturzystów 2018 Pożegnanie Maturzystów 2018
Pożegnanie Maturzystów 2018 Pożegnanie Maturzystów 2018 Pożegnanie Maturzystów 2018 Pożegnanie Maturzystów 2018
Pożegnanie Maturzystów 2018      

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki