Godło Polski

Aktualności

Konkurs literacki 2018

Konkurs literacki

11 maja 2018 roku odbył się finał XV KONKURSU LITERACKIEGO dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich powiatu szamotulskiego o Złotą,Srebrną i Brązową Wronę w setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Dwie uczennice naszej szkoły stanęły na podium! II miejsce i Srebrną Wronę otrzymała Agnieszka Czepczyńska z klasy IVTA (opiekun Agnieszka Naumowicz), III miejsce i Brązową Wronę otrzymała Emilia Konieczna z klasy IT (opiekun Barbara Nowierska).
GRATULUJEMY!

Konkurs literacki Konkurs literacki Konkurs literacki Konkurs literacki

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki