Godło Polski

Aktualności

Wizyta w centrum Caritas

Wizyta w Caritas 1

Członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunem ks. Rafałem Dąbrowiczem udali się do Poznania na spotkanie z dyrektorem Archidiecezjalnego Caritas. Szkolni wolontariusze zostali zapoznani z działaniami Caritas w naszym rejonie oraz planami na najbliższą przyszłość.

Pojawiło się wiele nowych pomysłów i inspiracji na dalsze działanie w ramach Szkolnego Koła Caritas. Pozytywnie nastawiona młodzież, natchniona przez Ducha Świętego zamierza kontynuować dzieło pomocy bliźniemu w duchu Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli.

Wizyta w Caritas Wizyta w Caritas Wizyta w Caritas Wizyta w Caritas

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki