Godło Polski

Aktualności

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Konkurs - Warszawa

W marcu 2018r. nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach wzięli udział w III edycji konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”, którego organizatorami byli: Fundacja Fundusz Współpracy, Kuratorium Oświaty w Warszawie, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Mazowieckie Samorządowe Centrum Dokształcania Nauczycieli oraz Partnerstwo na rzecz wsparcia osób młodych.

Głównym celem tego przedsięwzięcia było zidentyfikowanie, wybór i rozpowszechnienie najciekawszych rozwiązań podnoszących jakoś edukacji zawodowej w Polsce. Do udziału w konkursie zgłosiło się 117 szkół z całej Polski!
23 maja Jury ogłosiło wyniki. Projekt „Firma symulacyjna – Wronex”, którego autorem jest Anna Lubik znalazł się wśród 12 Finalistów Konkursu, zaś Projekt „Polsko-niemiecka wymiana młodzieży” autorstwa Sylwii Pogorzelczyk, Hanny Siudy oraz Dominiki Rudy otrzymał status „Dobrej praktyki”.
Nauczyciele wraz z dyrektorem Sławomirem Barszczewskim udadzą się 08 czerwca  do Warszawy na uroczystą Galę wręczenia nagród i dyplomów.
Już dziś zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości, którą będzie dostępna na stronie internetowej szkoły oraz Facebooku.

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki