Godło Polski

Aktualności

Sukces to ludzie, którzy go tworzą……

Sukcesy ZS2

W Warszawie 8 czerwca podczas uroczystej gali finałowej konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” dyrektor Sławomir Barszczewski oraz panie profesor:  Anna Lubik i Sylwia Pogorzelczyk odebrali prestiżowe nagrody. Do konkursu z całej Polski przystąpiły 132 szkoły ponadgimnazjalne, a z naszej szkoły zostały przesłane dwa projekty. Projekt "Firma symulacyjna Wronex", realizowany pod kierunkiem Pani Anny Lubik, otrzymał tytuł Laureata, zdobywając pierwsze miejsce.

Projekt realizowany przez panie:  Sylwię Pogorzelczyk, Dominikę Rudy i Hannę Siudę "Polsko - niemiecka wymiana młodzieży" otrzymał tytuł "Dobrej praktyki". Konkurs zorganizowany został przez Fundację "Fundusz Współpracy" Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 2 pragnie złożyć serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu: Paniom profesor Annie Lubik, Sylwii Pogorzelczyk, Dominice Rudy i Hannie Siudzie za zaangażowanie i dziesięcioletnią pracę w nagrodzonych projektach,  uczniom, którzy przez lata brali udział w kolejnych edycjach projektów, Radzie Rodziców, Fundacji Amicis i innym sponsorom, którzy zawsze wspierali finansowo tworzone projekty,  Staroście Powiatu Szamotulskiego i Radzie Powiatu za przychylność i życzliwość dla działań naszej szkoły.  Ponadto chcielibyśmy podziękować za gratulacje, życzenia i dowody sympatii, które od piątku są okazywane naszej szkole.

Sukcesy ZS2 Sukcesy ZS2 Sukcesy ZS2

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki