Godło Polski

Aktualności

Konferencja OZE

Konferencja OZE

8 czerwca 2018 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbyła się konferencja z cyklu „Transfer wiedzy w dziedzinie zrównoważonego wykorzystania energii”. Tematem tego spotkania były odnawialne źródła energii w Wielkopolsce w kontekście szans i zagrożeń płynących z wykorzystania technologii biogazowych i instalacji PV na obszarach wiejskich.

Wiele uwagi poświęcono tematyce niskiej emisji oraz smogu. Reprezentujący szkołę uczniowie: Kamil Ratajczak, Dawid Orzechowski i Jakub Laurentowski z klasy trzeciej technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oprócz szansy na pogłębienie wiedzy teoretycznej mieli również okazję do zwiedzenia wyższej uczelni i zapoznania się jej ofertą edukacyjną.

Konferencja OZE

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki