Godło Polski

Aktualności

W Muzeum Powstania Wielkopolskiego

W Muzeum Powstania Wielkopolskiego w Lusowie

We wtorek 25 września klasy II T oraz II BA wraz z wychowawcami odwiedziły Lusowo pod Poznaniem, gdzie znajduje się Muzeum Powstańców Wielkopolskich im. Generała Józefa Dowbora Muśnickiego. Młodzież miała okazję poznać historię Powstania Wielkopolskiego, obejrzeć fotografie i wiele cennych pamiątek z tamtego okresu. 

Dla klasa II T wizyta w muzeum była nagrodą za wykonanie zwycięskiej prezentacji na temat Niepodległej Polski. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagrody dla klasy II T oraz dofinansowanie wyjazdu klasie II BA. Fotoreportaż

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki