Godło Polski

Aktualności

Przygotowania do Gry Miejskiej

Przygotowania do Gry Miejskiej

Już w przyszły piątek 5 października 2018 r. odbędzie się organizowana przez naszą szkołę Gra Miejska „100-lecie Niepodległości ”. Ta przygoda z historią Wronek skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych oraz 3 klas gimnazjum.

Zgłoszenia udziału dotarły z wszystkich placówek gminy Wronki. Drużyny będą musiały przejść trasę według mapki i dotrzeć do wyznaczonych punktów kontrolnych, w których czekać będą na nich maturzyści z zadaniami. Obecnie trwają jeszcze przygotowania do Gry, którymi kieruje nauczycielka historii, pani Agnieszka Sobkowiak. Kilka fotek

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki