Godło Polski

Aktualności

Wrześniowe integracje

W Smolnicy

Tradycją w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach stają się wrześniowe wyjazdy integracyjne. Tak stało się i w tym roku. Uczniowie wszystkich klas pierwszych integrowali się przy ognisku w Biezdrowie. Uczniowie klas I BA i I BB wyjechali do leśniczówki w Smolnicy. Uczniowie klas II T oraz II BA pojechali do Lusowa gdzie wspólnie grillowali na plaży.

Wyjazd integracyjny pełni bardzo ważne cele, ponieważ nie tylko integruje młodzież, ale również edukuje i wychowuje.
Młodzież wraz z wychowawcami, składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wronkach za wsparcie finansowe, a także Państwu Knapskim, właścicielom leśniczówki „Paśniczek” w Smolnicy za gościnę.

Fotoreportaż ze Smolnicy.

Pozostałe fotki w zakładkach:

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki