Gra Miejska

I Gra MIejska

I Gra Miejska "100-lecie Oddzyskania Niepodległości" zorganizowana pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Szamotulskiego Józefa Kwaśniewicza już za nami. Dopisała pogoda, wspaniali uczestnicy wronieckich szkół podstawowych i gimnazjów.

W kategorii klas 4-6 zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2, pod opieką pani Weroniki Barłóg, a w kategorii klas 7-8 i 3 gimnazjów drużyna z Szkoły Podstawowej w Biezdrowie, pod opieką pana Sławomira Andrzejaka.Wszystkim uczestnikom i organizatorom dziękujemy i zapraszamy ponownie za rok.

Osobne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za finansową pomoc w organizacji imprezy.

Zdjęcia - Facebook