Godło Polski

Aktualności

Nasze wielkie święto

Święto Patrona 2018

Dziś cała społeczność szkolna przeżywała wielkie święto. Dzień Patrona połączony z uroczystym otwarciem wyremontowanej sali gimnastycznej. Uroczystość zaszczycili goście, bez przychylności których remont sali byłby niemożliwy. 

W nasze skromne progi zawitali przedstawiciele Rady Powiatu Szamotulskiego : panowie Kazimierz Michalak i Mieczysław Sobański, wraz z przewodniczącą, panią Marią Przybylską oraz Starosta Powiatu Szamotulskiego, pan Józef Kwaśniewicz i Wicestarosta pani Beata Hanyżak. Na uroczystość przybył również ksiądz proboszcz Janusz Małuszek.Uroczystość przebiegła w doniosłej atmosferze, były podziękowania, życzenia i dużo ciepłych słów.Cała społeczność szkolna pragnie serdecznie podziękować Staroście oraz Radzie Powiatu Szamotulskiego za życzliwość i wsparcie okazywane naszej szkole.

Fotoreportaż - na Facebooku

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki