Godło Polski

Aktualności

Dla Niepodległej

Wystawa "Dla Niepodległej"

W dniu dzisiejszym (15 października 2018 r.) została uroczyście otwarta wystawa "Dla Niepodległej ", nad którą honorowy patronat objął Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz. Jako pierwsi wystawę podziwiać mogli pan Mieczysław Sobański członek Rady Powiatu Szamotulskiego, przewodniczący Rady Rodziców Leszek Jezierski 

oraz  panie dyrektor wszystkich szkół podstawowych Miasta i Gminy Wronki.  Wystawa czynna będzie do piątku  19 października i skierowana jest do uczniów szkół naszej gminy i powiatu. Zachęcamy do obejrzenia wystawy również wszystkich mieszkańców Wronek i okolic. Aby zarezerwować godzinę wejścia prosimy o kontakt pod numerem telefonu 672541176.

Serdecznie zapraszamy:) Zdjęcia - Facebook

Dziękujemy firmie LEVEL Leszek Boch za udostępnienie oświetlenia.

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki