Godło Polski

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej„Nauczyciel jest kapitanem, co na okręcie dookoła świata płynie wraz z nami przez szkolne lata".

Tymi słowami zostali przywitani nauczyciele na apelu z okazji Święta Edukacji Narodowej połączonym z otwarciem wystawy "Dla Niepodległej”.

15 października cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście: pan Mieczysław Sobański Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego, panie dyrektor wszystkich szkół podstawowych Miasta i Gminy Wronki, wysłuchali pięknych życzeń, wierszy i piosenek, którymi wychowankowie wyrazili swoją wdzięczność pedagogom za ich trud, poświęcenie i zaangażowanie.

 Uroczysty apel przygotowali uczniowie z klasy IB i IA.

Po apelu , pan Mieczysław Sobański wraz z zaproszonymi gośćmi otworzył wystawę „Dla Niepodległej”.
Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zwiedzili ją uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 , Szkoły Podstawowej nr 3 z Wronek, Szkoły Podstawowej z Chojna , Szkoły Podstawowej z Nowej Wsi, Szkoły Podstawowej z Gaju Małego. Łącznie wystawę widziało 540 uczniów.
Wystawa została wypożyczona od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Warszawy w ramach projektu „Dla Niepodległej”.
Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 2 we Wronkach składa serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu, Wronieckiemu Stowarzyszeniu Historycznemu „Historica”, właścicielowi firmy „LEVEL”- Technika Estradowa ,panu Leszkowi Bochowi oraz panu Radosławowi Smolarkiewiczowi.

Agnieszka Naumowicz

Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki