Godło Polski

Aktualności

Wolontariackie wiadomości

Szkolne Koło Caritas wraz z opiekunem ks. Rafałem Dąbrowiczem intensywnie rozpoczęło działalność w nowym roku szkolnym. Członkowie Koła uczestniczyli już w warsztatach jesiennych, warsztatach plastyczno-muzycznych,

a także czytali książki podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w szeregach SKC pojawili się nowi wolontariusze, uczniowie klas pierwszych. Kilka zdjęć - Facebook

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki