Godło Polski

Aktualności

Rozszerzanie horyzontów

WykładyW środę 17.10.2018r. uczniowie klasy 2T, 3T 3ZA wzięli udział w spotkaniach z przedstawicielami Instytucji Otoczenia Biznesu w ramach DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, których organizatorem była Katedra Mikroekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Młodzież wraz z opiekunami uczestniczyła m.in. w wykładach na temat: „Promocji firmy w Internecie na przykładzie Facebook’a” oraz „Obowiązku przedsiębiorcy w zakresie ochrony środowiska”. Fotoreportaż

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki