Godło Polski

Aktualności

Na Targach Turystycznych World Travel Show 2018

Targi turystyczne

Grupa uczniów z Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach z kierunku Technik Obsługi Turystycznej, brała udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych World Travel Show 2018, które odbywały się w Centrum Targowo Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Targi są najważniejszym wydarzeniem dla zainteresowanych podróżami, a ich celem jest promocja najnowszych trendów w turystyce zarówno krajowej i zagranicznej, więc nie mogło nas tam zabraknąć.
Uczestnicy targów mogli zapoznać się z ofertą touroperatorów, poznać najciekawsze destynacje turystyczne z 80 krajów i regionów z całego świata, spotkać się z podróżnikami: Aleksandrem Dobą czy Wojciechem Cejrowskim oraz zwiedzać trzy salony – Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Camper&Caravan oraz Warszawski Salon Jachtowy.
Obok zagranicznych wystawców mogliśmy zobaczyć również wspaniałą prezentację polskich miast, regionów i województw oraz zapoznać się z kompleksową ofertą hoteli i noclegów, miejsc atrakcyjnych turystycznie.

Targi turystyczne Targi turystyczne Targi turystyczne

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki