Godło Polski

Aktualności

Dla Niepodległej!

Dla Niepodległej

Punktualnie o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn Rzeczpospolitej Polskiej Mazurek Dąbrowskiego. Po tej wzruszającej chwili głos zabrał dyrektor Sławomir Barszczewski, który w swym przemówieniu przypomniał uczniom czym jest patriotyzm i umiłowanie ojczyzny.

Uroczystą akademię z okazji 100 lecia Oddzyskania Niepodległości przez Polskę przygotowali uczniowie klas I i II technikum ekonomicznego oraz klasy I branżowej szkoły I stopnia pod kierunkiem pań Barbary Nowierskiej i Dominiki Rudy.

Więcej zdjęć - Facebook

Filmy: taniec i piosenka

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki