Godło Polski

Aktualności

Młodzież z Konarskiego pod patronatem Rektora

Logo

Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach jako jedna z 15 szkół w Wielkopolsce została objęta patronatem Politechniki Poznańskiej na rok szkolny 2018/2019. 31 października 2018 roku Jego Magnificencja prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski, Rektor uczelni podpisał kolejne zaświadczenia.

Wspomniany patronat jest przyznawany w ramach realizacji projektu Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska, w zakresie Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 i jest szczególnym wyróżnieniem wybranych klas, które korzystają z różnych form wsparcia w projekcie. Oprócz dostępu do platformy e-learningowej, zasobów multimedialnych i profesjonalnego portalu pośrednictwa pracy dedykowanego wszystkim uczniom szkoły, technicy ekonomiści z klasy trzeciej wezmą udział w laboratoriach zawodowych w Pile, a nauczyciele w licznych formach samodoskonalenia. Nowością programu są w pełni płatne staże w przedsiębiorstwach, na które zgłosiło się 18 uczniów klas technikum.
Jesteśmy przekonani, że działania realizowane w projekcie zaowocują podniesieniem świadomości wśród młodych ludzi, w kwestiach ich zatrudnienia, awansu oraz rozwoju zawodowego.
Dziękując jego Magnificencji Rektorowi, władzom Powiatu Szamotulskiego życzymy młodzieży i nauczycielom sukcesów i satysfakcji z uczestnictwa w projekcie.

Sławomir Barszczewski

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji o Projekcie na stronie: www.zwodowcy.org

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki