Godło Polski

Aktualności

Poloneza czas zacząć!

Uczniowie klas IV Technikum Ekonomicznego i Odnawialnych Źródeł Energii oraz III Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych punktualnie o godzinie 18.00 rozpoczęli odliczanie 100 dni do najważniejszego egzaminu w ich życiu. W holu hotelu Olympic w takt Poloneza wyruszyli tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach. O tym doniosłym wydarzeniu napisali: Wroniecki Bazar i portal szamotuly.naszemiasto.pl. A nasz POLONEZ (dzięki uprzejmości Wronieckiego Bazaru) poniżej.

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki