Godło Polski

Aktualności

Kurs Animatora z Akademią Rainbow

Na kursie animatorów Rainbow

W dniach 01 – 02.02.2019 w Zespole Szkół Nr 2 odbywał się kurs animatora czasu wolnego przeprowadzony przez wspaniałych i pełnych energii animatorów z Akademii Rainbow. Trzydziestu sześciu uczestników kursu chętnie brało udział w przygotowanych zajęciach. W pierwszym dniu poznaliśmy gry i zabawy animacyjne dla dzieci, 

podstawy integracji między dzieckiem a animatorem i nie tylko. Dowiedzieliśmy się jak zorganizować dzień tematyczny, który będzie idealnym pomysłem na zabawę.
W drugim dniu uczyliśmy się tańców dla dzieci oraz dorosłych, ponadto zachęcono nas do stworzenia własnego "Show wieczornego" dla dorosłych przy udziale publiczności. Następnie przedstawiono nam zasady pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt. Pod koniec kursu prowadzący z Akademii Rainbow wręczyli każdemu certyfikaty ukończenia szkolenia w języku polskim oraz angielskim. 

Kurs Animatora zaszczepił w nas dużo pozytywnej energii, życzliwości oraz przyczynił się do jeszcze lepszej integracji. To były dwa dni niezapomnianej przygody.

Krystiana, Marta i Wiktoria z kl. 1B Technikum Obsługi Turystycznej

Kurs animatorów Rainbow Kurs animatorów Rainbow Kurs animatorów Rainbow

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki