Godło Polski

Aktualności

16 Bal Zakochanych to już historia

Bal Zakochanych

9 lutego, w sali Wronieckiego Ośrodka Kultury, przy akompaniamencie zespołu Brix bawiło się do białego rana 258 gości, na 16 Balu Zakochanych organizowanym przez Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji zabawy, a przede wszystkim naszym hojnym sponsorom, dzięki którym mogła odbyć się loteria fantowa.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji zabawy. Aby tak duże przedsięwzięcie mogło odnieść sukces, musi na nie zapracować wiele osób przez wiele dni. Uczniowie, rodzice, nauczyciele, obsługa i dyrekcja to współorganizatorzy naszego balu.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców pod kierunkiem pana Leszka Jezierskiego.
Dziękujemy Iwonie Kaprykowskiej, Annie Starczewskiej, Zuzannie Świderskiej, Michałowi Kaszkowiakowi, Grzegorzowi Śramie i Tomaszowi Świderskiemu za obsługę w kuchni. Maciejowi Pilarskiemu i Piotrowi Sobkowi za pracę w szatni.
Dziękujemy naszym wspaniałym uczniom: Dominice W., Angelice, Oli, Julce, Oliwii, Dominice O., Zuzi, Marzenie, Aleksowi, Jakubowi, Mateuszowi, Hubertowi za perfekcyjną pracę przy obsłudze gości na sali.
Widzimy się już za rok 15 lutego 2020 roku na kolejnym 17 Balu Zakochanych!

Sponsorzy: lista I i lista II

Bal Zakochanych Bal Zakochanych Bal Zakochanych Bal Zakochanych

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki