Spotkanie Dyrektorów Techników i Branżowych Szkół I Stopnia Rejonu Poznańskiego

Spotkanie dyrektorów

W czwartek, 21.02.2019 roku nasza szkoła miała zaszczyt gościć dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych na spotkaniu poświęconym pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz zmianom w przepisach dotyczącym organizacji wycieczek szkolnych. Spotkanie odbyło się pod kierunkiem wizytatorek z Kuratorium Oświaty w Poznaniu, pań Genowefy Wasiak i Marzeny Adamczyk – Pelcer.

Spotkanie otworzył dyrektor Sławomir Barszczewski, który witając zaproszonych gości, przedstawił informacje dotyczące Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego.
Pierwszą część spotkania przygotowała pedagog Hanna Siuda, która omówiła funkcjonowanie pomocy psychologiczno – pedagogicznej na przykładzie naszej szkoły.
Zmiany w przepisach dotyczących szkół i organizacji wycieczek szkolnych przedstawiły panie wizytatorki.

Spotkanie dyrektorów Spotkanie dyrektorów