Godło Polski

Aktualności

Turniej Walentynkowy

Turniej WalentynkowyWalentynkowy Turniej Par to kolejne zawody organizowane w naszej szkole, na których liczy się nie tylko sportowe zacięcie ale też wspaniała zabawa. Do rywalizacji przystąpiło 15 par z klas technikum i szkoły branżowej. Zwyciężyła para Julia Paszyk i Dawid Hoffmann, 

na drugim miejscu uplasowali się Julia Zajas i Mateusz Skobel, a trzecie miejsce zajęli Weronika Cygan i Mikołaj Dopierała. Turniej zorganizowali pani Sylwia Popielska i pan Damian Sieczka. Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród.

Turniej Walentynkowy Turniej Walentynkowy Turniej Walentynkowy

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki