Godło Polski

Aktualności

Spotkanie z pracodawcami

Pracodawcy

W lutym w Zespole Szkół Nr 2 odbyło się spotkanie pracodawców oferujących praktyki dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia. Jest to wydarzenie, które na stałe wpisane zostało w szkolny kalendarz. W tym roku na spotkanie przybyli właściciele małych zakładów 

rzemieślniczych oraz przedstawiciele dużych firm działających na terenie naszego miasta i gminy. Spotkanie poprowadziła pani Joanna Kurek, kierownik szkolenia praktycznego. Wraz z panią Grażyną Kęsą z Cechu Rzemiosł Różnych przedstawiły nowe przepisy dotyczące przyjmowania uczniów na praktyki oraz organizacji egzaminu czeladniczego.

Pracodawcy

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki